SIT8209AI-22-25E-156.257812X
Description
MEMS OSC XO 156.257812MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8209AI-22-25E-156.257812X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:156.25781 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):36mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
8W-26.000MCB-T
8W-26.000MCB-T
XTAL OSC XO 26.0000MHZ CMOS SMD