SIT1602BI-31-25E-6.000000T
Description
MEMS OSC XO 6.0000MHZ H/LV-CMOS
DataSheet
SIT1602BI-31-25E-6.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:6 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS, LVCMOS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.2mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-1B3-28NH280.550000T
SiT3373AI-1B3-28NH280.550000T
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ LVPECL
SiT3372AI-1B2-25NB200.000000X
SiT3372AI-1B2-25NB200.000000X
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
SiT3373AI-4E9-33NG345.600000X
SiT3373AI-4E9-33NG345.600000X
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
SIT1602BI-31-25E-6.000000T
SIT1602BI-31-25E-6.000000T
CLP-126-02-G-D-BE
CLP-126-02-G-D-BE
CONN RCPT 52POS 0.05 GOLD SMD
VI-J6B-CZ-F2
VI-J6B-CZ-F2
DC DC CONVERTER 95V 25W
TERM BLOCK PLUG 12POS STR 5MM