SIT9120AC-1D1-XXE166.000000X
Description
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AC-1D1-XXE166.000000X PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:166 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.25V ~ 3.63V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT5357AI-FN-33E0-122.880000Y
SiT5357AI-FN-33E0-122.880000Y
XTAL OSC TCXO 122.8800MHZ LVCMOS
SiT3372AC-1B9-28NZ15.360000T
SiT3372AC-1B9-28NZ15.360000T
XTAL OSC VCXO 15.3600MHZ LVPECL
SiT3372AC-2B2-33NC184.320000X
SiT3372AC-2B2-33NC184.320000X
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
SIT9120AC-1D1-XXE166.000000X
SIT9120AC-1D1-XXE166.000000X
MEMS OSC XO 166.0000MHZ LVPECL