SIT9120AC-1C3-25S133.333330Y
Description
MEMS OSC XO 133.33333MHZ LVPECL
DataSheet
SIT9120AC-1C3-25S133.333330Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.33333 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):69mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)