SIT1618BE-38-33S-25.000000T
Description
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT1618BE-38-33S-25.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:25 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±30ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.7mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AI-1E3-30E212.500000X
SiT9365AI-1E3-30E212.500000X
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL