SIT8924BE-73-33E-24.545452D
Description
MEMS OSC XO 24.545452MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8924BE-73-33E-24.545452D PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:24.545452 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):4.8mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)