SG-8018CB 33.333333M-TJHPA0
Manufacturer
Epson
VIGOR # :
Description
XTAL OSC XO 33.333333MHZ CMOS SM
Catalog
Oscillators
DataSheet
SG-8018CB 33.333333M-TJHPA0 PDF
Type Description
Series:*
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Active
Base Resonator:-
Type:-
Frequency:-
Function:-
Output:-
Voltage - Supply:-
Frequency Stability:-
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):-
Ratings:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-1B9-28NU35.437431X
SiT3372AC-1B9-28NU35.437431X
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ
AX7MCF4-160.0000T
AX7MCF4-160.0000T
XTAL OSC XO 160.0000MHZ CML SMD
SiT5156AI-FD-25E0-25.000000Y
SiT5156AI-FD-25E0-25.000000Y
XTAL OSC TCXO 25.0000MHZ LVCMOS
SG-8018CB 33.333333M-TJHPA0
SG-8018CB 33.333333M-TJHPA0
SIT8208AC-G2-25E-33.333000Y
SIT8208AC-G2-25E-33.333000Y
MEMS OSC XO 33.3330MHZ LVCMOS LV
EEC50DRYS
EEC50DRYS
CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .100
VE-BNH-CX-F1
VE-BNH-CX-F1
DC DC CONVERTER 52V 75W