SIT9120AI-2B1-33S75.000000G
Description
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SIT9120AI-2B1-33S75.000000G PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:75 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):55mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)