
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SaRonix-eCera™ FK |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 13 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 4mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.045" (1.15mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of FK1300009 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 166.666666MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 148.425787MHZ HCSL
XTAL OSC XO 13.0000MHZ CMOS SMD
HALL EFFECT SENSOR
DC DC CONVERTER 12V 1W
ASSEMBLY FIBER OPTIC HARNESS