520R25DA16M3680
Description
XTAL OSC VCTCXO 16.3680MHZ SNWV
DataSheet
520R25DA16M3680 PDF
Type:VCTCXO
Frequency:16.368 MHz
Function:-
Output:Clipped Sine Wave
Voltage - Supply:3V
Frequency Stability:±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-30°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):2mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-1E3-30NX125.000000T
SiT3372AI-1E3-30NX125.000000T
XTAL OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
SiT3373AC-4B2-28NX432.000000Y
SiT3373AC-4B2-28NX432.000000Y
XTAL OSC VCXO 432.0000MHZ HCSL