
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8920B |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 32 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 4.7mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 | ||
| 500 | ||
| 750 | ||
| 1250 | ||
| 2500 |
Current price of SIT8920BM-72-33S-32.000000G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 35.8050MHZ CMOS SMD
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC XO 11.703880MHZ CMOS SM
FIXED IND 2.2NH 960MA 70 MOHM
MEMS OSC XO 32.0000MHZ LVCMOS LV
FIXED IND 680NH 430MA 260 MOHM
FIXED IND 2.7UH 193MA 1.2 OHM