
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9120 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 133.3333 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 55mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of SIT9120AC-2D1-33S133.333300X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL
MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS LV
FIXED IND 470NH 3.5A 40MOHM SMD
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVDS SMD
RES 22 OHM 2W 10% AXIAL
CONN SMA RCPT STR 50OHM EDGE MNT