FO5HSCDE32.768-T1
Description
OSC XO 32.768MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO5HSCDE32.768-T1 PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
510GCA4M09600BAG
510GCA4M09600BAG
XTAL OSC XO 4.0960MHZ CMOS SMD
SiT9365AC-1E3-30N322.265625T
SiT9365AC-1E3-30N322.265625T
XTAL OSC XO 322.265625MHZ LVPECL
SiT3372AI-4B3-33NZ200.000000T
SiT3372AI-4B3-33NZ200.000000T
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
FO5HSCDE32.768-T1
FO5HSCDE32.768-T1
OSC XO 32.768MHZ 3.3V HCMOS
SiT3372AI-1E3-28NG128.000000Y
SiT3372AI-1E3-28NG128.000000Y
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
LAL03TB150K
LAL03TB150K
FIXED IND 15UH 145MA 2.8 OHM TH