
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3373, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 432 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±370ppm |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3373AC-1B2-33NX432.000000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV
FIXED IND 220NH 25A 0.39 MOHM
XTAL OSC VCXO 432.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 8.1920MHZ H/LV-CMOS
BAG MOISTURE BAR MTL IN 18.75X23