510HBA106M250BAG
Description
XTAL OSC XO 106.2500MHZ HCSL SMD
DataSheet
510HBA106M250BAG PDF
Type Description
Series:Si510
Package:Strip
Type:XO (Standard)
Frequency:106.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCSL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):44mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.050" (1.28mm)