SIT8208AI-82-18E-25.000000T
Description
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AI-82-18E-25.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):31mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AC-4E3-25NY540.000000X
SiT3373AC-4E3-25NY540.000000X
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ HCSL
SiT5356AECFP-33E0-16.368000X
SiT5356AECFP-33E0-16.368000X
XTAL OSC TCXO 16.3680MHZ
SiT3373AI-4E2-28NG240.000000Y
SiT3373AI-4E2-28NG240.000000Y
XTAL OSC VCXO 240.0000MHZ HCSL
SIT8208AI-82-18E-25.000000T
SIT8208AI-82-18E-25.000000T