SIT8209AI-22-18S-133.000000T
Description
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8209AI-22-18S-133.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-1B9-30NH80.000000T
SiT3372AC-1B9-30NH80.000000T
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
SiT3372AC-4B3-30NZ98.304000T
SiT3372AC-4B3-30NZ98.304000T
XTAL OSC VCXO 98.3040MHZ HCSL
SiT9365AC-1E2-33N150.000000T
SiT9365AC-1E2-33N150.000000T
XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
MCT06030C3160FP500
MCT06030C3160FP500
RES SMD 316 OHM 1% 1/8W 0603
VLS6045EX-1R0N
VLS6045EX-1R0N
FIXED IND 1UH 6A 16 MOHM SMD
SiT3372AC-2E2-30NC75.000000X
SiT3372AC-2E2-30NC75.000000X
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ LVDS
SIT8209AI-22-18S-133.000000T
SIT8209AI-22-18S-133.000000T
MEMS OSC XO 133.0000MHZ LVCMOS