
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT1618 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 30 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 4.7mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of SIT1618BA-22-33E-30.000000D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ
MEMS OSC XO 156.257812MHZ LVCMOS
FIXED IND 5.6UH 15MA 900 MOHM
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV
CONN RCPT FMALE 17P SILVER CRIMP