FO7HSCAE32.0-BULK
Description
OSC XO 32MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO7HSCAE32.0-BULK PDF
Type Description
Series:*
Package:Bulk
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2E9-25NG163.840000X
SiT3372AI-2E9-25NG163.840000X
XTAL OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
SiT3372AI-4E2-28NC133.650000Y
SiT3372AI-4E2-28NC133.650000Y
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL