
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3373, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 245.76 MHz |
| Function: | - |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±770ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3373AI-4E2-25NY245.760000Y is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 12.0000MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC XO 75.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 245.7600MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 445.5000MHZ LVDS
CONN HEADER SMD 30POS 1.27MM
CONN RCPT HSNG FMALE 6POS PNL MT