
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT8924B |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 100 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVCMOS, LVTTL |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -55°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 4.5mA |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of SIT8924BM-72-18N-100.000000D is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 14.4000MHZ LVDS
XTAL OSC XO 322.265625MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 74.17582MHZ HCSL
TVS DIODE 130V 254V CASE 5A
MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVCMOS
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD
SAFETY EDGE