
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ECSpressCON™ ECX-H |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 75 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 40mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 |
Current price of ECX-H35CM-75.000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ HCSL
XTAL OSC XO 46.157870MHZ CMOS SM
XTAL OSC XO 75.0000MHZ HCMOS SMD
BACKUP BATTERY FOR CPM2B
IC RF SWITCH SPDT 7GHZ 8DFN
FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM