
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX7 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 904 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CML |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 68mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of AX7MBF1-904.0000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
XTAL OSC XO 904.0000MHZ CML SMD
XTAL OSC VCXO 50.0000MHZ LVDS
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
SWITCH ROCKER SPDT 15A 125V