
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DSC1001 |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 5 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8 ~ 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 6.3mA |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 950 |
Current price of DSC1001AI1-005.0000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC TCXO 24.5535MHZ LVCMOS
MEMS OSC XO 98.3040MHZ LVDS SMD
MEMS OSC XO 75.0000MHZ LVCMOS LV
CAP CER 1210 390PF 25V ULTRA STA
CAP CER 0.47UF 25V Y5V 0603
LED EASYWHT WARM WHT 3000K 2SMD
MEMS OSC XO 5.0000MHZ CMOS SMD