
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX3 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 150 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCSL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 30mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of AX3HAF3-150.0000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 33.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVCMOS
CAP CER 47UF 6.3V X7R 1210
XTAL OSC XO 150MHZ 3.3V HCSL
TRANS NPN 40V 0.2A TO-92
RES 10.9K OHM 0.25% 1/16W 0402