ASTMK-8.192KHZ-MP-D14-J-T3
Description
MEMS OSC XO 8.1920KHZ NANODRIVE
DataSheet
ASTMK-8.192KHZ-MP-D14-J-T3 PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:8.192 kHz
Function:-
Output:NanoDrive™
Voltage - Supply:1.2V ~ 3.63V
Frequency Stability:±75ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-10°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):1.3µA
Package / Case:4-UFBGA, CSPBGA
Size / Dimension:0.061" L x 0.033" W (1.54mm x 0.84mm)
Height - Seated (Max):0.024" (0.60mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT5156AE-FK-30E0-16.368000Y
SiT5156AE-FK-30E0-16.368000Y
XTAL OSC TCXO 16.3680MHZ LVCMOS
CB3-2I-54M000000
CB3-2I-54M000000
XTAL OSC XO 54.0000MHZ HCMOS TTL
SiT3373AC-2B3-30NZ540.000000Y
SiT3373AC-2B3-30NZ540.000000Y
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVDS
SiT3372AI-2B3-28NZ74.250000Y
SiT3372AI-2B3-28NZ74.250000Y
XTAL OSC VCXO 74.2500MHZ LVDS
ASTMK-8.192KHZ-MP-D14-J-T3
ASTMK-8.192KHZ-MP-D14-J-T3
SiT3372AC-4E9-33NH133.650000X
SiT3372AC-4E9-33NH133.650000X
XTAL OSC VCXO 133.6500MHZ HCSL
SIT8209AI-82-18E-161.132800Y
SIT8209AI-82-18E-161.132800Y
MEMS OSC XO 161.1328MHZ LVCMOS