
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XPRESSO™ FXO-HC73 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 26.2144 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 35mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of XLH730026.214400I is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS
XTAL OSC XO 61.4400MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 270.0000MHZ LVDS
XTAL OSC XO 26.2144MHZ HCMOS SMD
CONN HEADER SMD 50POS 2.54MM
DC DC CONVERTER 15V 1W
FIXED IND 3.3NH 800MA 80 MOHM