
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 536 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | TCXO |
| Frequency: | 19.2 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±500ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 10mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.079" (2.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 536EL19205IT5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 10.2400MHZ LVDS
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
CAP CER 0805 820PF 100V ULTRA ST
XTAL OSC XO 14.7456MHZ 1.8V SMD
XTAL OSC TCXO 19.2MHZ HCMOS
PUSHBUTTON ACTUATOR BLACK LENS F