
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CA32 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 27 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | HCMOS, TTL |
| Voltage - Supply: | 1.8V |
| Frequency Stability: | ±150ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 150°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 40mA |
| Ratings: | AEC-Q200 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.047" (1.20mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of CA32C2707NMT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
CRYSTAL 19.6608MHZ 18PF SMD
MEMS OSC XO 2.0972MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 27.0MHZ 1.8V SMD
JACK HOUSING BROWN MT-RJ INSERTS