
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT9120 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 133.3333 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 55mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of SIT9120AI-2D1-33S133.333300X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 148.351648MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL
XTAL OSC XO 24.4959MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVDS SMD
DC DC CONVERTER 3.3V 100W
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP