
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 626 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 25 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 40mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.043" (1.10mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 626L2505C2T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 10.0MHZ 3.3V SMD
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 25MHZ 2.5V LVDS
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVPECL
IC TXRX NON-INVERT 3.6V 56SSOP
RES MF 1W 1% AXIAL