SIT8208AI-83-25S-25.000000Y
Description
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AI-83-25S-25.000000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:25 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-2E3-25NX223.000000T
SiT3373AI-2E3-25NX223.000000T
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
SiT9365AI-4E1-30N166.666666Y
SiT9365AI-4E1-30N166.666666Y
XTAL OSC XO 166.666666MHZ HCSL
SiT9365AI-4E3-30E212.500000T
SiT9365AI-4E3-30E212.500000T
XTAL OSC XO 212.5000MHZ HCSL
AIRD-06-3R3M
AIRD-06-3R3M
FIXED IND 3.3UH 11.4A 5 MOHM TH
FIXED IND 47UH 1.18A 340 MOHM TH
SIT8208AI-83-25S-25.000000Y
SIT8208AI-83-25S-25.000000Y