SXO32C3C161-12.000M
Description
XTAL OSC XO 12.000MHZ CMOS SMD
DataSheet
SXO32C3C161-12.000M PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:12 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-10°C ~ 60°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):10mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT5156AICFA-33VT-12.000000F
SiT5156AICFA-33VT-12.000000F
XTAL OSC VCTCXO 12.0000MHZ