
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG-210STF |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 7.5 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.6V ~ 3.6V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 1.8mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of SG-210STF 7.5000ML3 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 144.1500MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 30.7200MHZ LVDS
XTAL OSC TCXO 30.7200MHZ LVCMOS
XTAL OSC XO 40.0MHZ 3.3V SMD
XTAL OSC XO 7.5000MHZ CMOS SMD
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP