
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT5155, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCTCXO |
| Frequency: | 10 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVCMOS |
| Voltage - Supply: | 2.8V |
| Frequency Stability: | ±500ppb |
| Absolute Pull Range (APR): | ±6.25ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 10-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.031" (0.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT5155AI-FK-28VT-10.000000F is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 364.8000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 33.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 184.3200MHZ LVPECL
LED BAR GRAPH 10SEG 627NM RED
V22B WARM WHITE LED ARRAY
XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ
CONN RCPT 11POS 0.079 TIN PCB