
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SiT3373, Elite Platform™ |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | VCXO |
| Frequency: | 345.6 MHz |
| Function: | - |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±35ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | ±760ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead Exposed Pad |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SiT3373AI-2E9-33NY345.600000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 12.2880MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 270.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 133.2620MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 345.6000MHZ LVDS
MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVCMOS LV
CONN HEADER VERT 43POS 2.54MM
ROTARY ENCODER OPTICAL 16PPR