
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG-615P |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 1.8432 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS, TTL |
| Voltage - Supply: | 5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 45mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SOJ, 5.08mm pitch |
| Size / Dimension: | 0.551" L x 0.341" W (14.00mm x 8.65mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.185" (4.70mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of SG-615P 1.8432MB: PURE SN is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 30.7200MHZ HCSL
XTAL OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
FIXED IND 13NH 250MA 690 MOHM
XTAL OSC XO 1.8432MHZ CMOS TTL
MEMS OSC XO 166.6660MHZ LVDS SMD
DC DC CONVERTER 5.8V 25W