ECX-P23CM-32.768
Description
XTAL OSC XO 32.7680MHZ LVPECL
DataSheet
ECX-P23CM-32.768 PDF
Type Description
Series:ECSpressCON™ ECX-P
Package:Bulk
Type:XO (Standard)
Frequency:32.768 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):48mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-1B9-30NB35.328000T
SiT3372AC-1B9-30NB35.328000T
XTAL OSC VCXO 35.3280MHZ LVPECL
SiT3372AC-2B9-25NC204.800000Y
SiT3372AC-2B9-25NC204.800000Y
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
SIT1602BI-81-XXS-38.000000T
SIT1602BI-81-XXS-38.000000T
MEMS OSC XO 38.0000MHZ H/LV-CMOS
RS73G2BTTD1100C
RS73G2BTTD1100C
RES 110 OHM 0.25% 1/3W 1206
ECX-P23CM-32.768
ECX-P23CM-32.768
XTAL OSC XO 32.7680MHZ LVPECL
550BF139M776DGR
550BF139M776DGR
XTAL OSC VCXO 139.7760MHZ LVDS
MA9-5N
MA9-5N
RF ANT 900MHZ WHIP STR N FEM 16"