
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ECSpressCON™ ECX-L |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 12 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 18mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 |
Current price of ECX-L33CM-12.000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 4.0000MHZ LVCM LVTTL
XTAL OSC VCXO 30.7200MHZ LVPECL
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 12.0000MHZ LVDS SMD
PCB TERMINAL
UNITIZED WHEEL EXL 2" 2S FIN