
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX7 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 1.25 GHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CML |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 68mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 250 |
Current price of AX7MAF1-1250.0000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 148.351648MHZ HCSL
XTAL OSC XO 74.175824MHZ LVPECL
XTAL OSC VCXO 223.0000MHZ LVDS
XTAL OSC XO 1.2500GHZ CML SMD
MEMS OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
RES 2K OHM 0.1% 0.3W RADIAL
PG13 MULTI-CONDUCTOR CORD GRIP 2