S133025T-50.000-CT
Description
XTAL OSC XO 50.0000MHZ HCMOS SMD
DataSheet
S133025T-50.000-CT PDF
Type Description
Series:S1
Package:Strip
Type:XO (Standard)
Frequency:50 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):8mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AC-2B9-25NU77.760000X
SiT3372AC-2B9-25NU77.760000X
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS
SiT3373AC-1E2-28NE245.760000T
SiT3373AC-1E2-28NE245.760000T
XTAL OSC VCXO 245.7600MHZ LVPECL
SiT3373AI-1E9-33NZ500.000000Y
SiT3373AI-1E9-33NZ500.000000Y
XTAL OSC VCXO 500.0000MHZ LVPECL