
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 625 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 4 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 15mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of 625L3C004M00000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCXO 491.5200MHZ LVDS
XTAL OSC XO 187.5000MHZ CML SMD
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
XTAL OSC XO 4.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 48.0MHZ 3.3V SMD
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM