SIT8256AI-8F-33E-156.250000Y
Description
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8256AI-8F-33E-156.250000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:156.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±10ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):33mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3372AI-2B3-33NH35.437431Y
SiT3372AI-2B3-33NH35.437431Y
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
SiT3373AC-4E3-30NU625.000000X
SiT3373AC-4E3-30NU625.000000X
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL
SiT3373AC-2E2-30NC644.531250X
SiT3373AC-2E2-30NC644.531250X
XTAL OSC VCXO 644.53125MHZ LVDS
SIT8256AI-8F-33E-156.250000Y
SIT8256AI-8F-33E-156.250000Y
MEMS OSC XO 156.2500MHZ LVCMOS