SXO53L3D381-150.000M
Description
XTAL OSC XO 150.000MHZ LVDS SMD
DataSheet
SXO53L3D381-150.000M PDF
Type Description
Series:SXO53L
Type:XO (Standard)
Frequency:150 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-30°C ~ 75°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):60mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-4E2-33NC281.000000Y
SiT3373AI-4E2-33NC281.000000Y
XTAL OSC VCXO 281.0000MHZ HCSL
SiT3373AI-1B2-33NX540.000000Y
SiT3373AI-1B2-33NX540.000000Y
XTAL OSC VCXO 540.0000MHZ LVPECL
SiT3373AC-2B2-25NY280.550000Y
SiT3373AC-2B2-25NY280.550000Y
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ LVDS
SXO53L3D381-150.000M
SXO53L3D381-150.000M
SiT5156AE-FA-25N0-12.000000Y
SiT5156AE-FA-25N0-12.000000Y
XTAL OSC TCXO 12.0000MHZ LVCMOS
VE-B1M-CV-F2
VE-B1M-CV-F2
DC DC CONVERTER 10V 150W
VE-BVR-CX-S
VE-BVR-CX-S
DC DC CONVERTER 7.5V 75W