FO5HSCDM100.0-T1
Description
OSC XO 100MHZ 3.3V HCMOS
DataSheet
FO5HSCDM100.0-T1 PDF
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT9365AI-2E1-25E74.250000Y
SiT9365AI-2E1-25E74.250000Y
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS
SiT3372AI-1E2-33NE10.240000Y
SiT3372AI-1E2-33NE10.240000Y
XTAL OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL