SIT8209AI-G1-33S-133.333000Y
Description
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVCMOS
DataSheet
SIT8209AI-G1-33S-133.333000Y PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:133.333 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):36mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT3373AI-1B9-30NG614.000000T
SiT3373AI-1B9-30NG614.000000T
XTAL OSC VCXO 614.0000MHZ LVPECL
AMPMDDC-35.3280T3
AMPMDDC-35.3280T3
MEMS OSC XO 35.3280MHZ CMOS SMD
SiT3372AC-4E3-28NH75.000000X
SiT3372AC-4E3-28NH75.000000X
XTAL OSC VCXO 75.0000MHZ HCSL
SIT8008BI-22-33S-12.288000E
SIT8008BI-22-33S-12.288000E
MEMS OSC XO 12.2880MHZ H/LV-CMOS
SIT8209AI-G1-33S-133.333000Y
SIT8209AI-G1-33S-133.333000Y
MEMS OSC XO 133.3330MHZ LVCMOS
SiT3372AC-4B3-28NX76.800000X
SiT3372AC-4B3-28NX76.800000X
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
TERM BLOCK HDR 26POS VERT 3.81MM