ECX-P35CM-133.333
Description
XTAL OSC XO 133.3330MHZ LVPECL
DataSheet
ECX-P35CM-133.333 PDF
Type Description
Series:ECSpressCON™ ECX-P
Package:Strip
Type:XO (Standard)
Frequency:133.333 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):50mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.051" (1.30mm)