SIT3372AC-1E2-25NE51.200000X
Description
XTAL OSC VCXO 51.2000MHZ LVPECL
DataSheet
SIT3372AC-1E2-25NE51.200000X PDF
Type:VCXO
Frequency:51.2 MHz
Function:-
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±25ppm
Absolute Pull Range (APR):±70ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):92mA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)