ECS-2520S25-320-EN-TR
Description
XTAL OSC XO 32.0000MHZ HCMOS SMD
DataSheet
ECS-2520S25-320-EN-TR PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:32 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCMOS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±15ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):7mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)