SIT8208AI-83-18S-25.000000T
Description
MEMS OSC XO 25.0000MHZ LVCMOS LV
DataSheet
SIT8208AI-83-18S-25.000000T PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:25 MHz
Function:Standby (Power Down)
Output:LVCMOS, LVTTL
Voltage - Supply:1.8V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):31mA
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.039" (1.00mm)
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SiT5356AICFN-33VT-10.949297X
SiT5356AICFN-33VT-10.949297X
XTAL OSC VCTCXO 10.949297MHZ
SiT3372AI-4B9-28NU76.800000X
SiT3372AI-4B9-28NU76.800000X
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ HCSL
XTAL OSC XO 101.0000MHZ CMOS SMD
SIT8208AI-83-18S-25.000000T
SIT8208AI-83-18S-25.000000T